entrderuHer gün 09:00- 19:00 +90 546 107 3600[email protected]

Tüm Hizmetlerimiz

Tüm Hizmetlerimiz

Hayvanların beslemesinde en önemli unsurlardan biri de hayvanınıza uygun mamayı seçmektir. Bu konuda dikkatli olunması gereken kısım ise aslında iyi bir veteriner hekim seçimidir.
Sahiplendiğiniz yeni yavru dostlarımız, evinizde bakımını üstlendiğiniz dostlarımız ve yaşını almış dostlarımız için önerilen tetkikler topluluğudur.
Evcil hayvanınızın diş ve ağız sağlığı diğer birçok sistemleri kadar önem arz etmektedir. Veteriner hekimliği ve kliniğimiz bu konuda kendini geliştirmiştir.
Evcil hayvanlarımızın sindirim sistemlerinde yaşadığı hastalıklar ve bu hastalıklara uygun tedavi yöntemleriyle ve tedavi araç gereç ile tedavi edilmesi durumudur.
Endoskopi, kanal ve/veya kanalla bağlantısı olan iç organların bir ışık kaynağı yardımıyla yerleştirilen mercekler aracılığıyla görüntülenmesi tekniğidir.
İşlerinde son derece uzman olan ekibimiz ve kliniğimizin bünyesindeki gelişmiş alt yapı ile çeşitli bölümlerde hizmet vermekteyiz.
Fizyoterapi ve rehabilitasyon alanında başarılı uygulama ve metodlarımızla dostlarımıza daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sunarız.
Pet kuaförlük hizmeti evcil hayvanlar için oldukça önemli bir hizmettir. Son derece hijyenik, bakımlı ve kontrollü şekilde yapılan hizmetlerimiz, dostlarımızı rahatsız etmeden kısa sürede tamamlanmaktadır.
Kliniğimiz bünyesinde yer alan laboratuvarımızda dostlarımızın muayenesi sonrasında teşhis için ihtiyaç duyulabilecek tüm biyokimyasal analizler, kan sayımları, kan gazları ve elektrolit değerleri biyokimyasal...
Kliniğimizde kanser tedavisi her dostumuz için özel olarak, genel sağlık değerleri ve kanserinin durumu göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır.
Radyoloji, X ışını ve radyoaktif maddelerin hastalıkların tanı ve sağaltımında kullanımı ve bu amaçla geliştirilen teknikleri konu alan bir bilim dalıdır.
Üroloji bölümü dostlarımızın ürogenital sistemlerinin kontrolünü sağlamaktadır. Ürolojik rahatsızlıklara sıkça rastlanmaktadır.

Türkiye'nin ve Antalya'nın En Kapsamlı Hayvan Hastanesi

Alanında uzman hekimlerimizle son teknoloji cihazları bir araya getirdik.

Sevgili dostlarınızın tüm tedavi süreçlerinin tek merkezden yürütüleceği, en yeni ve yüksek teknolojik cihazlara sahip olmakla birlikte her branştan uzman veteriner hekimlerin bir arada olduğu bölgenin en kapsamlı hayvan hastanesi olmanın gurunu sizlerle paylaşıyoruz.